Een duurzame en
eerlijke toekomst dankzij de ondernemers van vandaag

We maken duurzaam ondernemen haalbaar door impact, samenwerking en kennisdeling centraal te stellen.

Wie zijn wij? Wij zijn jou!

Een community van founders, voor founders, door founders. 

Practice what you preach. Wij geloven dat impact-gedreven startups de aanjagers zijn in de transitie naar een Nieuwe Economie. We zijn echter geen traditionele incubator, venture builder of consultant.

Wij zijn een community van gelijken die elkaar ondersteunen om de businessmodellen van morgen samen tot stand te brengen.

Het Noorderwind team

Onze bemanning en kapiteins

Noorderwind is jouw tijdelijke bemanning op de reis naar duurzaam ondernemen. We helpen ketens & ecosystemen samen te werken richting een Nieuwe Economie.

Boukje Vastbinder
Boukje Vastbinder
Kom kennis maken
Innovation Designer & Innovatiegids
boukje@noorderwind.co06 2215 8613
Eva van Eck
Eva van Eck
Kom kennis maken
Facilitator en circulair designer
eva@noorderwind.co
Vicky Kooman
Vicky Kooman
Kom kennis maken
Startup coördinator
vicky@noorderwind.co06 42627209
Sanne Mylonas
Sanne Mylonas
Kom kennis maken
Business Case Innovator & Partner
sanne@noorderwind.co
Arthur von Kriegenbergh
Arthur von Kriegenbergh
Kom kennis maken
Innovation Designer & Innovatiegids
arthur@noorderwind.co
Tessa Bloembergen
Tessa Bloembergen
Kom kennis maken
Facilitator & Sustainable Experience Designer
tessa@noorderwind.co
Thijs Weenk
Thijs Weenk
Kom kennis maken
Software business specialist
Jan-Govert van Gilst
Jan-Govert van Gilst
Kom kennis maken
Innovatiegids
Joost van Uden
Joost van Uden
Kom kennis maken
Circulair product- en business designer & innovatiegids
joost@noorderwind.co
Mariet Schreurs
Mariet Schreurs
Kom kennis maken
Product ontwerper & Innovatiegids
Saskia Roeleveld
Saskia Roeleveld
Kom kennis maken
Projectmanager Duurzaamheid
Willemijn Ninaber Wortelboer
Willemijn Ninaber Wortelboer
Kom kennis maken
Expert
Aanhaken bij Noorderwind?
Aanhaken bij Noorderwind?
Kom kennis maken

Wij werken aan de Nieuwe Economie met partners zoals

Veelgestelde vragen

Hoe is Noorderwind georganiseerd? Wat is een collectief?

Hier het antwoord en een link naar de uitgebreide blog post.

Niet zeker of deze aanpak voor jouw startup geschikt is?

We denken graag met je mee. Plan vrijblijvend een afspraak. Dan kijken we samen of deze (of een andere) aanpak bij je past.